Makšķerēšanas pludiņu ražotājs

Mūsu kompānijas mājas lapa ir savdabīgs mūsu darbības rezumējums, kuru uzsākām tālajā 1993.gadā. Mājas lapā piedāvātā produkcija ieinteresēs gan mūsu senus partnerus, gan arī piesaistīs to klientu uzmanību, kuri nav uzdrošinājušies iepazīties ar mums. Mēs izsakām milzīgu pateicību mūsu vecajiem draugiem, kolēģiem un partneriem! Ar mums kopā vienmēr esat Jūs, kā arī milzīga makšķernieku armija, kuri izvēlējās tieši mūsu produkciju.

Mūsu preču un pakalpojumu klāsts

Team Spirit

Pludiņi STREAM no balsas, vairāk par 200 veidiem

Team Spirit

Makšķeres auklas STREAM, vairāk par 30 veidiem

Team Spirit

Pasūtījuma izpildes ar jūsu brendu (private label)

Mūsu atšķirīgās īpašības:

Liela pieredze Ar produkcijas ražošanu firma nodarbojas no 1993.gada. Uzkrātā pieredze ļauj gūt tikai augstākās kvalitātes produkciju. Visi pludiņu modeļi ir daudzu pētījumu un rekomendāciju rezultāts ne tikai no sportistu-profesionāļu, bet arī pludiņmakšķerēšanas cienītāju puses.
Materiāli no Eiropas Mēs sadarbojamies tikai ar Eiropas komplektējošo daļu piegādātājiem, kas ļauj piedāvāt Jums lielisku mūsu produkcijas kvalitāti.
Labākā balsas šķira Makšķerēšanas pludiņu STREAM izgatavošanai izmanto labāko balsa koka šķiru R 5. Balsas blīvuma un celtspējas labākais kombinējums padarīja šo šķiru par neaizstājumu STREAM pludiņu ķermeņu izgatavošanā.
Mūsdienu aprīkojums Ražošanas procesa lielākai daļai tiek izmantotas mūsdienu mašīnas. Tas ļauj panākt lielisku apstrādes un montāžas kvalitāti.

Mēs vienmēr esam priecīgi īstenot visus savus pieprasījumus īsākā laikā un ar izdevīgiem nosacījumiem.

Sazinieties ar mums